Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Artykuły

Reklama

edroga.pl to największy portal branżowy w Polsce skupiający się na tematyce szeroko rozumianego budownictwa drogowego. Nasi użytkownicy to projektanci, wykonawcy, zarządcy dróg oraz studenci. Jesteśmy obecni na targach, konferencjach, szkoleniach i wszędzie tam, gdzie mówi się o drogach, ochronie środowiska, transporcie. Relacjonujemy przebieg inwestycji drogowych w Polsce, prezentujemy rozwiązania techniczne, czy nowości technologiczne. Jesteśmy jedynym dziennikiem branży drogowej.

Współpraca z nami może okazać się szczególnie korzystna, ponieważ docieramy do największej grupy drogowców w Polsce. Nasz bogata baza artykułów, felietonów, wywiadów oraz wiadomości ze świata dróg jest profesjonalnie przygotowana i przyciąga tysiące specjalistów każdego dnia. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu możemy precyzyjnie kontrolować emisję reklam i skuteczność kampanii promocyjnych. Służymy doradztwem w zakresie najbardziej optymalnych form reklamy dla Państwa firmy, by jak najlepiej wykorzystać przekazane środki.

 

Cennik reklam w portalu drogowym edroga.pl:

Billboard
(TOP)

Zobacz przykład

Graficzna reklama statyczna lub dynamiczna umieszczana w centralnej, górnej części strony głównej. Wyświetlana w systemie rotacyjnym. Reklama widoczna na wszystkich podstronach portalu.
Rozmiar: 970x120 pikseli, waga: do 150 kB, format: jpeg, gif, flash

Koszt:
jeden tydzień (7 dni) – 300 zł
dwa tygodnie (14 dni) – 450 zł
trzy tygodnie (21 dni) – 675 zł
miesiąc – 900 zł

Box reklamowy (BOX 1)

Zobacz przykład

Graficzna reklama statyczna lub dynamiczna umieszczana w prawej kolumnie strony głównej w systemie rotacyjnym. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy tylko w wybranych działach precyzując tym samym grupę docelową.
Rozmiar: 325x100 pikseli, waga: do 100 kB, format: jpeg, gif, flash

Koszt:
jeden tydzień (7 dni) – 200 zł
dwa tygodnie (14 dni) – 300 zł
trzy tygodnie (21 dni) – 450 zł
miesiąc – 600 zł

Artykuł sponsorowany

Zobacz przykład

Artykuł sponsorowany zawiera do 2500 znaków (włącznie ze znakami przystankowymi i spacjami), tekst wprowadzający wyświetlany jest na stronie głównej portalu – do 200 znaków. W treści mogą się znaleźć fotografie, ilustracje lub animacje. Ilość fot./rys. powyżej 5 jest indywidualnie uzgadniana. Rozmiar ikony do tekstu 285x285 pikseli. Dodatkowo artykuł sponsorowany wysyłany jest do subskrybentów newslettera, zwiększając jego zasięg.
W przypadku opracowania tekstu przez redakcję portalu ustalana jest dodatkowa opłata.

Koszt:
jeden tydzień (7 dni) - 500 zł
stała publikacja - 3500 zł

Wizytówka firmy

Zobacz przykład

Wizytówka firmy w portalu edroga.pl zwiększa szansę dotarcia do potencjalnych klientów. Można w niej umieścić obszerny opis firmy oraz pełną ofertę. Informacje te można wzbogacić o materiał filmowy, zdjęcia czy ilustracje. Przejrzysty wygląd pozwala na szybkie odnalezienie pełnych danych kontaktowych do firmy. Wizytówka jest bardzo często widoczna w czołowych wynikach wyszukiwania.

Koszt:
jeden rok (365 dni) - 350 zł

Mailing/reklama w newsletterze

Zobacz przykład

Mailing jest reklamą, która dociera bezpośrednio na skrzynki specjalistów bazy drogowej. Oferta może zostać przygotowana pod względem graficznym i merytorycznym lub dostarczona przez zamawiającego. W treści można przedstawić produkt lub usługę wzbogacone o fotografie oraz odnośniki do stron internetowych.

Reklama w newsletterze wysyłanym do naszych subskrybentów dwa razy w tygodniu (wtorki i czwartki) może mieć formę banneru i kierować na stronę zamawiającego.

Koszt (mailing):
za emisję - 250 zł

Koszt (reklama w newsletterze):
za emisję - 100 zł

Biuletyn

Zobacz przykład

TOP. Biuletyn portalu drogowego edroga.pl to elektroniczna publikacja w formie gazety. Biuletyn, wydawany kwartalnie, dociera do internautów odwiedzających portal i zawiera artykuły oraz informacje dostępne w innej formie i układzie. Charakteryzuje się on wygodnym systemem nawigacyjnym i wyszukiwawczym oraz bardzo dobrą czytelnością. Reklama w biuletynie może mieć różną formę, począwszy od artykułów sponsorowanych, poprzez reklamy graficzne do animacji. Istnieje możliwość zamieszczania animowanych form reklamowych danych produktów i usług. Te nowoczesne sposoby reklamy mogą być uzupełnione o krótki film reklamowy dostępny w elektronicznej gazecie.

Koszt:
Artykuł sponsorowany - 750 zł (Strona A4 – 3500 znaków + zdjęcie A6)
Reklama animowana - 1000 zł
Film reklamowy (30 sek.) - 1000 zł (format A5)


cennik ważny od dnia 26.08.2011 r.

 

Katalog reklamy do pobrania (PDF)

 

Kontakt

Wszelkich informacji na temat oferty reklamowej udziela:

Paweł Kluk
Tel.: (+48) 12 267-23-33
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Strona główna