Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tunel w Lalikach cz. II

Tunel w Lalikach cz. IIMetodą górniczą wydrążono 678 metrowy tunel drogowy na S 69. To pierwszy w Polsce tego typu tunel wybudowany poza miastem. Przy jego drążeniu po raz pierwszy zastosowano metodę NATM ( Nowa Austriacka Metoda Tunelowa). Obiekt w Lalikach składa się z jednonawowego tunelu właściwego i tunelu ewakuacyjno-technicznego. Oba połączone są czterema przejściami.

Komentarze  

 
Gość
+1 #1 Gość 2010-03-24 19:12
super
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
+1 #2 Gość 2011-12-03 20:37
Inżynier Rezydent Ś.P. Zbigniew Krawczyk, wspaniały człowiek, wspaniały fachowiec
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
profile
0 #3 profile 2018-10-31 20:41
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Tunel w Lalikach cz. II