Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Badania w tunelu aerodynamicznym

Laboratorium Inżynierii Wiatrowej Politechniki Krakowskiej, oprócz pracy dydaktycznej, wydaje ekspertyzy i opinie z dziedziny inżynierii wiatrowej. Projekty konstrukcji nośnych, dachów i wielu innych obiektów inżynierskich mogą być poddawane szczegółowym badaniom. Od mostów po stadiony piłkarskie. W Laboratorium, kierowanym przez prof. dr. hab. inż. Andrzeja Flagę, badany jest obecnie wpływ wiatru i śniegu na kładki pieszo-rowerowe, które mają połączyć brzegi Wisły w Krakowie.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Badania w tunelu aerodynamicznym