Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konieczna zmiana prawa?

Na ponad 170 milionów złotych tylko Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie oszacował straty powodziowe w Małopolsce. Odbudowa dróg, mostów, przepustów w wielu miejscach musi i powinna być natychmiastowa. Od ogłoszenia przetargu po zakończenie budowy może minąć jednak wiele miesięcy. Czy obowiązujące prawo umożliwi szybkie prowadzenie inwestycji?

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Konieczna zmiana prawa?