Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Obciążanie mostu w Zembrzycach

Obciążanie mostu w ZembrzycachBudowany czteroprzęsłowy most podwieszony w Zembrzycach przeszedł pomyślnie próbne obciążenia. Jego przęsła oraz podpory sprawdzano podczas obciążeń statycznych i dynamicznych. Kilka dni wcześniej zaliczył jeszcze jeden test - oparł się wielkiej wodzie, która nie oszczędziła okolicznych wiosek.

 

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-06-02 20:57
nareszcie cos o drogach bo chyba o tym miala byc strona a nie zjawiskach powodziowych bo targi budowlane to jeszcze uszly w tłumie pzdr
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Obciążanie mostu w Zembrzycach