Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rondo turbinowe w Prądach

Rondo turbinowe w PrądachSkrzyżowanie, które oznakowane było przez wiele lat, jako tzw. ”czarny punkt” rozbudowano. Tak powstało, wyróżnione tytułem „Modernizacja roku”, rondo turbinowe w Prądach koło Opola. Oddzielone pasy ruchu ograniczają możliwość kolizji pojazdów. Kierowcy przed wjazdem na rondo wybierają kierunek jazdy. Wymiernymi efektami tak zaprojektowanego dwupasowego ronda turbinowego jest redukcja prędkości i jak do tej pory, brak wypadków. Rondo jest skrzyżowaniem drogi krajowej nr 46 z łącznicą węzła Prądy autostrady A4.

 

 

Przeczytaj też: Rondo turbinowe w Prądach

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-06-24 13:37
Dlaczego film nie jest opatrzony żadnym komentarzem ?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2010-07-13 15:44
Wszystko pięknie tylko jak patrzę na kierowców to nie wiedzą jak korzystać z ronda!!!:o
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #3 Gość 2010-07-15 23:11
Jaka strasznie zarośnięta wyspa centralna. Czy nikt tam nie utrzymuje zieleni?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Rondo turbinowe w Prądach