Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Drogowa trasa integrująca

Trwają prace nad wyznaczeniem korytarza transportowego, który będzie alternatywą dla autostrady A4.
„Analiza dotycząca wyznaczenia drogowej trasy integrującej południowy obszar województwa dolnośląskiego wraz z powiązaniami Północ-Południe” jest częścią międzynarodowego projektu Via Regia Plus. W Karpaczu, Wojewódzkie Biuro Urbanistyczne z Wrocławia przedstawiło warianty przebiegu trasy opracowane przez EKKOM z Krakowa. Do zapoznania się z propozycjami, ich uwarunkowaniami oraz wynikami badań i analiz zaproszono 48 samorządów lokalnych z 12 powiatów województwa dolnośląskiego.

 

Komentarze  

 
profile
0 #1 profile 2018-10-31 18:53
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Drogowa trasa integrująca