Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Budowa drogi nr 94 i dwóch węzłów cz.I

Budowa drogi nr 94 i dwóch węzłów cz.ITrwa budowa 2,5 kilometra drogi krajowej 94, która połączy węzeł Radzikowskiego z węzłem Modlnica. Dwie dwupasowe jednie przebiegają częściowo po nasypie, a częściowo w wykopie. Zakończyło się betonowanie jednego z obiektów mostowych, trwa układanie nawierzchni bitumicznej na sporym odcinku nowej trasy. Budowa drogi połączona jest z rozbudową węzła Radzikowskiego i przebudową ulicy Jasnogórskiej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Budowa drogi nr 94 i dwóch węzłów cz.I