Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Budowa drogi nr 94 i dwóch węzłów cz.II

Budowa drogi nr 94 i dwóch węzłów cz.IITrwa budowa 2,5 kilometra drogi krajowej 94, która połączy węzeł Radzikowskiego z węzłem Modlnica. Dwie dwupasowe jednie przebiegają częściowo po nasypie, a częściowo w wykopie. Zakończyło się betonowanie jednego z obiektów mostowych, trwa układanie nawierzchni bitumicznej na sporym odcinku nowej trasy. Budowa drogi połączona jest z rozbudową węzła Radzikowskiego i przebudową ulicy Jasnogórskiej.

 

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-08-22 20:48
Gratulacje dla wykonawcy.Fajni e by było gdyby wszystkie roboty drogowe w Polsce tak szybko szły .....Tak trzymać!!!
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2011-06-09 01:58
Jak można taki mały odcinek nie oddać w terminie. Nie wiem z czego tu się cieszyć jak 2,3 km robi się w 2,5 roku. Firma wykonująca ten fragment drogi powinny być obciążona za nie wywiązanie się w terminie.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Budowa drogi nr 94 i dwóch węzłów cz.II