Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sieć dróg w sieci mediów cz.I

Sieć dróg w sieci mediów cz.IRondo Ofiar Katynia w Krakowie przebudowywane jest na trzypoziomowe skrzyżowanie - węzeł. Powstanie dwujezdniowa estakada, a pod nią również dwujezdniowy tunel o konstrukcji żelbetowej. Prace są prowadzone przy jednoczesnym utrzymaniu ruchu drogowego na trasach wylotowych na autostradę A4, Olkusz, Sandomierz. Sieć ważnych dróg kryje o wiele większą i bardziej skomplikowaną… sieć mediów . Ich przełożenie i podłączenie wpływa na harmonogram prac. Niespodzianką jest też stan gruntów. Pod budowanymi jezdniami wybierano je na głębokość dwóch metrów.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Sieć dróg w sieci mediów cz.I