Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Krakowski Szybki Tramwaj

Krakowski Szybki TramwajKrakowski Szybki Tramwaj to inwestycja, która ma poprawić jakość komunikacji miejskiej. Otwarto kolejny odcinek II etapu budowy KST. Przy budowie trasy, która przebiega między innymi przez Most Kotlarski ,zastosowano najnowsze technologie jak choćby przyrządy wyrównawcze tramwajowe na dylatacjach mostowych na zakres pracy +-200mm. Torowisko, poza przejazdami i przystankami, wykonano w tzw. zielonej technologii. Ponad czterokilometrowy odcinek kończy się pętlą tramwajowo-autobusową Mały Płaszów.

 

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-11-24 23:08
Bardzo dobry reportaż ...super trasa...mieszka m na Małym Płaszowie...nap rawdę cicha jazda i wygodna8)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Krakowski Szybki Tramwaj