Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy odcinek dk 94

Nowy odcinek dk 94Na 2,5 kilometrowym odcinku drogi krajowej nr 94 jest wykonanych 95 % warstw wiążących i 75% warstw ścieralnych. Dwujezdniowa, dwupasowa droga klasy GP łączy węzeł Radzikowskiego z węzłem Modlnica i stanie się częścią północnej obwodnicy Krakowa. Inwestycja krakowskiego Oddziału GDDKiA to także rozbudowa węzła Radzikowskiego, który będzie miał 5 łącznic i przebudowa ulicy Jasnogórskiej. Dzięki nowej drodze będzie możliwy m.in. przejazd z autostrady A4 do dk94 czyli trasy Kraków-Olkusz z pominięciem wjazdu do Krakowa.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Nowy odcinek dk 94