Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przebudowa ronda 24/h cz.I

Są już gotowe dwie podpory estakady na przebudowywanym rondzie Ofiar Katynia w Krakowie. Trwają prace przy kolejnych. Niebawem rozpocznie się deskowanie pod ustrój nośny estakady. Jedno z najważniejszych skrzyżowań w mieście nie zostało wyłączone z ruchu. Drogowcy pracują na trzy zmiany i choć aura nie ułatwia zadania, budowa postępuje zgodnie z ustalonym w listopadzie harmonogramem robót.


Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Przebudowa ronda 24/h cz.I