Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowa linia KST cz.II

Nowa linia KST cz.IIRozpoczęły się prace przy budowie kolejnej linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju. Na Ruczaju zostaną też wybudowane nowe drogi, skrzyżowania, parkingi. W pierwszym etapie prac między innymi przekładane są media, rozpoczęły się roboty drogowe. Inwestycja wiąże się też ze zmianami organizacji ruchu – pierwsza z nich obowiązuje od 26 lutego. Krakowianie, którzy od sześciu lat czekali na usprawnienie komunikacji w tym rejonie miasta, na ostateczny efekt prac muszą poczekać niemal dwa lata.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Nowa linia KST cz.II