Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Co potrafi baba?

Co potrafi babaAby sprawić, by baby uderzały z ogromną siłą, wystarczy podłączyć je do urządzenia pneumatycznego, hydraulicznego lub spalinowego. Baby, najważniejsze także w kafarach, pracują przez wiele godzin. Na budowanym odcinku autostrady A4, od węzła Szarów do węzła Brzesko, wzmacniają podłoże kolumnami kamiennymi.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież