Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A4 od Szarowa do Brzeska cz.II

A4 od Szarowa do Brzeska cz.IIDwa węzły autostradowe : Bochnia i Brzesko, niemal 30 obiektów mostowych, w tym estakada nad linią kolejową, drogi dojazdowe, przejścia dla zwierząt, MOP-y – to tylko część inwestycji na jednym z odcinków A4. Wyzwaniem dla budowniczych są między innym bardzo trudne warunki gruntowe. Jak bardzo wymagający to teren, udowodniły również trzy powodzie. Po ich ustąpieniu wykonano ponowne badania gruntu, które wykazały zmianę jego parametrów.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje A4 od Szarowa do Brzeska cz.II