Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodatkowe bramki na A4

Dodatkowe bramki na A4Stalexport Autostrada Małopolska S.A. rozpoczęła rozbudowę punktów poboru opłat (PPO) na A4. Dodatkowe bramki autostradowe, rozwiązanie tymczasowe, są uruchamiane podczas dużego natężenia ruchu. Cztery kabiny, w których płatność odbywa się po prawej stronie pojazdu, obsługują tylko motocyklistów i samochody osobowe z pasażerami . To rozwiązanie ma zwiększyć przepustowość PPO o 10%. Docelowo, w 2012 roku, PPO mają mieć po dwa dodatkowe pasy ze stanowiskami obsługi pasażerów. Kompleksową dokumentację w stadium projektu budowlanego i wykonawczego rozbudowy placów poboru opłat opracowuje EKKOM Sp. z o.o.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Dodatkowe bramki na A4