Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jak powstaje torowisko cz.III

Jak powstaje torowisko cz.IIIKolejny etap prac na placu budowy Krakowskiego Szybkiego Tramwaju na Ruczaju. Wylany został beton na najważniejszym rozjeździe. Wcześniej zespawano szyny, zostały wykonane podlewy z żywicy chemoutwardzalnej. Do końca sierpnia planuje się zakończenie prac na tym odcinku robót.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Jak powstaje torowisko cz.III