Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DK 94 i dwa węzły – zakończenie prac cz.II

DK 94 i dwa węzły – zakończenie prac cz.II2,5 kilometrów nowego odcinka DK94 o nośności 115 kN/oś, pełny węzeł Radzikowskiego i część planowanego węzła Modlnica ( typu koniczyna), łącznice, drogi dojazdowe, skrzyżowania – to tylko część inwestycji, której budowę zakończono 7 maja. Otwarcie nastąpiło 8 czerwca.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2011-06-10 22:45
czy ten operator kamery musi co chwile oddalac i przyblizac obraz prawie tak jest w kazdej realizacji Panowie to sie staje nudne Weny Wam braklo a moze operatora zmienic bo to jest juz nudne
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Redakcja edroga.pl
0 #2 Redakcja edroga.pl 2011-06-13 12:18
de gustibus non est disputandum
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #3 Gość 2011-06-13 17:39
może postarają się zrobić następnym razem ujęcia z lotu ptaka :-)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje DK 94 i dwa węzły – zakończenie prac cz.II