Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Estakada na Nowohuckiej w Krakowie

Estakada na Nowohuckiej w KrakowieWiadukt składa się z dwóch, równoległych konstrukcji. Jezdnie mają 7 metrów szerokości i po 0,5 m opaski bezpieczeństwa. Profil drogi na wiadukcie stanowi łuk wypukły o promieniu R= 2000m, wierzchołek niwelety  złożony jest z dwóch odcinków prostych o nachyleniu +0.50% i -0.50 %. Spadek poprzeczny jezdni wynosi 2%. Estakada o długości 121m  w ciągu ulic Nowohuckiej i Powstańców Wielkopolskich jest częścią bezkolizyjnego dwupoziomowego skrzyżowania.

 

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2011-06-21 01:22
niby ok, ale ten wiadukt powinien mieć pobocza, a jak karetka przejedzie w korku między furami ?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Estakada na Nowohuckiej w Krakowie