Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Droga Współpracy Regionalnej w Jaworznie cz. I

Trzy i pół kilometra drogi, wzdłuż której jest także droga rowerowa, trzy duże skrzyżowania, w tym jedno dwujezdniowe, pięciopasowe z DK 79 – to tylko część inwestycji stanowiącej  Drogę Współpracy Regionalnej w Jaworznie. Droga prowadzona jest po terenach pogórniczych, o trudnych warunkach geologicznych. Do jej budowy użyto materiałów najwyższej jakości, bowiem zdaniem inwestora - drogę buduje się na sto, dwieście, a nawet trzysta lat.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Droga Współpracy Regionalnej w Jaworznie cz. I