Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A2 Świecko-Nowy Tomyśl

A2 Świecko-Nowy TomyślJeden z najdłuższych odcinków autostrady o betonowej nawierzchni Świecko-Nowy Tomyśl ma niemal 106 km . Inwestycja obejmuje także budowę 8 węzłów autostradowych, 81 mostów i wiaduktów i 6 MOP-ów. W 80% trasa biegnie przez obszary leśne ( także NATURA 2000), dlatego budowane jest 31 przejść dla zwierząt, w tym 10 nad autostradą i niemal 120 przepustów dla płazów i małych zwierząt pod drogą. Koszt budowy odcinka autostrady A2 Świecko-Nowy Tomyśl to prawie 2 mld zł z czego 10% przeznaczono na obiekty i urządzenia związane z ochroną ochrony środowiska.

 

Komentarze  

 
Gość
+1 #1 Gość 2011-07-19 12:59
Szybko budują - 106 km w 2lata, zważywszy ze średnio co 1 km wypada obiekt inżynierski
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje A2 Świecko-Nowy Tomyśl