Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Budowa A4 i mostu na Dunajcu cz. II

Budowa A4  i mostu na Dunajcu cz. IIBudowany odcinek  A4 od węzła Wierzchosławice do węzła Krzyż to 13. kilometrowa trasa przebiegająca po północnej stronie Tarnowa. Zakres robót obejmuje między innymi budowę bezkolizyjnego węzła Krzyż o łącznicy typu P1 i przebudowę lub przełożenie istniejących dróg poprzecznych. Powstaje także wieloprzęsłowy most belkowy o przekroju skrzynkowym na Dunajcu. Do budowy dwujezdniowego obiektu o długości 628 metrów wykorzystywana jest między innymi technologia nawisowa.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Budowa A4 i mostu na Dunajcu cz. II