Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Największe krakowskie skrzyżowanie

Największe krakowskie skrzyżowaniePo siedmiu miesiącach od wbicia łopaty, zakończyła się budowa jednej z najdłuższej w kraju miejskiej estakady. Obiekt o długości ponad 600 metrów stanowi poziom „1” trzypoziomowego skrzyżowania. Wcześniej do użytku oddana została tarcza Ronda Ofiar Katynia. W listopadzie kierowcy będą też mogli korzystać z przejazdu na poziomie „-1” czyli dwóch niemal 90 metrowych tuneli. Estakada jest obiektem sprężonym o nietypowej geometrii, którego odwodnienie także nie należy do często stosowanych w kraju. Wjazd do Krakowa od strony północno- zachodniej będzie teraz zdecydowanie łatwiejszy. W ciągu godziny może przejechać przez rondo 18 tysięcy pojazdów.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Największe krakowskie skrzyżowanie