Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Most na trakcie miedziowym

Po kilkumiesięcznej pracy otwarto most w Jeleśni w Beskidzie Żywieckim. Inwestycja Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach zakończyła się tak szybko przede wszystkim dzięki...  przychylności pogody. Łagodna zima sprzyja nie tylko tej inwestycji. Jak długo jeszcze potrwa pogodowa passa dla drogowców?

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Most na trakcie miedziowym