Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jest nowa droga w Jaworznie

Jest nowa droga w JaworznieDroga Współpracy Regionalnej w Jaworznie jest już gotowa. Nowa trasy stanowi połączenie Jelenia z Borami ( od węzła Jeleń na A4 do DK 79) w Gminnej Strefie Aktywności Gospodarczej. Realizację inwestycji rozpoczęto w lipcu 2010 roku. Jej koszt to ponad 40 mln złotych , z czego 34 mln pochodziły  z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego. W ramach kontraktu przewidziano łącznie 3,5 km drogi wojewódzkiej, 1,6 km ul. Bielańskiej, trzy skrzyżowania , ścieżkę rowerową oraz ponad dwa kilometry kolektora deszczowego.

 

Zapraszamy również na edroga.pl: Dziś otwarcie DWR w Jaworznie

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Jest nowa droga w Jaworznie