Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KST na Ruczaj

Trwa budowa nowej linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju. Niemal dwukilometrowy odcinek trasy na Ruczaju zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Pierwszy z trzech nowych przystanków tramwajowych usytuowany jest przy skrzyżowaniu ulic Kobierzyńskiej i Grota-Roweckiego. Tramwaje będą dojeżdżać do ulicy Gronostajowej, a po zakończeniu całości inwestycji do ulicy Czerwonych Maków przy Kampusie UJ.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież