Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowa linia tramwajowa w Krakowie cz. II

Torowisko na płytach betonowych lub belkach żelbetowych oraz konstrukcja trasy bezpodsypkowa zapewniają komfort jazdy tramwajem, który porusza się płynnie i cicho. Mogą się o tym przekonać pasażerowie nowego odcinka linii tramwajowej KST, który został oddany do użytku. Pod koniec tego roku ma być zakończona cała inwestycja. To nie tylko budowa nowej linii tramwajowej, ale także przebudowa skrzyżowań, dróg i budowa pierwszego w Krakowie parkingu typu „parkuj i jedź”. Wartość projektu to 183 mln zł, z czego 52 mln pochodzą z funduszy unijnych pozyskanych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2012-02-15 15:59
Muzyka szałowa
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Nowa linia tramwajowa w Krakowie cz. II