Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Roboty na Trakcie Cesarskim

Droga wojewódzka nr 781 została naprawiona po zniszczeniu jakiego dokonało osuwisko. Teraz trwa przebudowa mostu, ostatniej drewnianej przeprawy pozostającej pod Zarządem Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Na czas przebudowy, której zakończenie zaplanowano pod koniec roku, ruch drogowy poprowadzony jest po tymczasowej przeprawie – moście saperskim.  Dawny Trakt Cesarski, droga łącząca Żywiec z Andrychowem, przebiega przez Przełęcz Kocierską. Należy do najbardziej krętych i wąskich dróg w kraju.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Roboty na Trakcie Cesarskim