Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozbudowa PPO w Brzęczkowicach na A4

Rozpoczął się kolejny etap zwiększenia przepustowości Placu Poboru Opłat w Brzęczkowicach na A4. PPO zostanie poszerzony o cztery dodatkowe pasy ruchu wyposażone w stanowiska obsługi pojazdów. Dotychczasowy parking zostanie wybudowany w innym miejscu. Podobne prace będą prowadzone w Balicach. Pierwszy etap poprawy przepustowości polegał na uruchomieniu dodatkowych tymczasowych stanowisk poboru opłat. Przeznaczone są one jedynie dla pojazdów jadących z pasażerem, który płaci za przejazd. Choć stanowisko kasjera znajduje się po prawej stronie pojazdu, to takie rozwiązanie zdało egzamin. Kompleksową dokumentację w stadium projektu budowlanego i wykonawczego rozbudowy placów poboru opłat opracowuje EKKOM Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Rozbudowa PPO w Brzęczkowicach na A4