Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Miejska obwodnica Chrzanowa – postęp prac

Od osiedla Trzebińska do ulicy Balińskiej już niebawem będzie można dojechać nową trasą. Zakończono bowiem budowę tej części północno-wschodniej obwodnicy Chrzanowa. Powstała jednojezdniowa droga, rondo, wybudowano parkingi, w tym duży przy cmentarzu, zatoki autobusowe, chodniki i ścieżka rowerowa. Powstająca obwodnica docelowo połączy ul. Szpitalną, która jest w ciągu drogi wojewódzkiej nr 781 z ul. Balińską, która jest przedłużeniem drogi wojewódzkie nr 933. Nowa trasa pozwoli na ominięcie centrum Chrzanowa i ułatwi dojazd do autostrady A4 lub podróż w kierunku Trzebini.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Miejska obwodnica Chrzanowa – postęp prac