Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Otwarto obwodnicę Dobczyc

Zakończyła się budowa obejścia Dobczyc w ciągu drogi wojewódzkiej nr 964. Nowa droga, którą stanowi między innymi najdłuższy obiekt mostowy w Małopolsce, odciąży centrum miasta od ruchu tranzytowego , usprawni ruch do strefy przemysłowej. Poprawi się też komunikacja z Krakowa przez Dobczyce do Nowego Sącza, Limanowej, Mszany Dolnej i dalej do Nowego Targu czy Zakopanego – trasy alternatywnej dla Zakopianki. Obwodnica, którą planowano niemal od trzydziestu lat, powstała w ciągu dwóch lat. Obejście Dobczyc kosztowało ponad 56 mln zł.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Otwarto obwodnicę Dobczyc