Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nawierzchnia z granulatem gumowym

„Co drogie to tanie, co tanie to drogie” – zgodnie ze staropolskim przysłowiem przed wyborem materiału stosowanego do budowy infrastruktury drogowej bodaj najważniejsza jest trwałość. Do produkcji nawierzchni firmy INNOTECH zamiast polimerów wykorzystuje się modyfikowany granulat gumowy TecRoad firmy RubberTec. Jego nawet 40% domieszka sprawia, że nawierzchnia o właściwościach antypoślizgowych jest także odporna na koleinowanie czy spękania odbite.  Potwierdziły to badania prowadzone w Szwajcarii, Austrii , Niemczech i Polsce. Nawierzchnie TecRoad , stosowane coraz częściej w kraju, to jeden z wielu produktów INNOTECH, które wyróżnia jedno – zgodność staropolskiego przysłowia” Co drogie to tanie(…)” z myśleniem o przyszłości poprzez stosowanie innowacyjnych i trwałych materiałów.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Nawierzchnia z granulatem gumowym