Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowa linia KST i Park&Ride w Krakowie cz. I

Zakończyła się jedna z najważniejszych krakowskich inwestycji komunikacyjnych ostatnich lat. Mieszkańcy Ruczaju korzystają z nowej infrastruktury tramwajowej, drogowej oraz z pierwszego w mieście parkingu typu „parkuj i jedź” z dwustoma miejscami postojowymi. Nowa linia Krakowskiego Szybkiego Tramwaju ułatwia także dojazd do kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Inwestycja, której koszt wyniósł 182 mln złotych, powstała w ciągu dwóch lat.

Komentarze  

 
Mirella
0 #1 Mirella 2012-11-22 13:20
szkoda, że w Gliwicach zlikwidowano linię tramwajową, jako , że transport szynowy jest nieekologiczny
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Miki
0 #2 Miki 2012-11-22 13:49
Uwielbiam krakowską komunikacje miejską, tylko ostatnio motorniczy jacyś bardziej agresywni się zrobili, że aż się ludzie w tramwajach wywracają ;)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
krakós
0 #3 krakós 2012-11-27 19:15
Masakra... W przyszłości, gdy zmienią się władze miasta, trzeba będzie wyburzyć ekrany akustyczne oraz poszerzyć chodniki wzdłuż tej trasy (w kilku miejscach likwidując niepotrzebne pasy do skrętów). Wydaje się, że piesi na tej trasie (biegnącej przez osiedle!) są traktowani jak zło konieczne.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Nowa linia KST i Park&Ride w Krakowie cz. I