Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A4 do Tarnowa cz. I

Budowa niemal 57 kilometrów A4 od węzła Szarów do węzła Krzyż zostanie w pełni zakończona na wiosnę przyszłego roku. Wykonano już wszystkie najważniejsze prace, co umożliwia udostępnienie trasy kierowcom pojazdów do 12 t. Na odcinku od węzła Bochnia do węzła Wierzchosławice ruch pojazdów możliwy jest na razie tylko po jednej jezdni. Na niektórych odcinkach obowiązuje ograniczenie prędkości. Pomimo tych utrudnień, podróż z Krakowa do Tarnowa będzie szybsza i bardziej komfortowa niż jazda bardzo obciążoną ruchem drogą krajową nr 4.Wszelkie prace przewidziane w kontrakcie budowy A4 Kraków - Tarnów będą nadal sukcesywnie wykonywane. W ostatnich tygodniach przed oddaniem drogi do użytku między innymi umacniano skarpy, malowano obiekty inżynierskie, układano masy bitumiczne i montowano oznakowanie.

Komentarze  

 
Miki
0 #1 Miki 2012-11-29 10:21
W końcu widać koniec ;)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Wojtek
0 #2 Wojtek 2012-11-29 16:00
no fajnie ale to jeszczenie całość
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
waldek
+1 #3 waldek 2012-12-02 10:40
dobrze że już ukonczyli będzie krótrzy przejazd do rodziny zawsze co roku jade a4 :-)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
enrico
+1 #4 enrico 2012-12-02 20:17
Na pewno jeszcze trochę robót wykończeniowych zostało do zrealizowania na tym odcinku A4. Ale po tylu latach oczekiwania i wyrzeczeń miejscowej ludności, na pewno udostępnienie już teraz tego odcinka A4 (choć z pewnymi jw. ograniczeniami) jest dużym wydarzeniem i nagrodą dla tych ludzi i podróżnych tranzytowych. Na wiosnę, jak zakończą się wszystkie roboty -ruch (sporym już kawałkiem A4) popłynie wartkim strumieniem pojazdów, na zawsze omijając, dotychczas zatłoczone ulice podkarpackich miast i miasteczek. Należy jednak z utęsknieniem i nadzieją,czekać na zakończenie dalszych odcinków A4 , w szczególności do Rzeszowa , a potem do granicy z Ukrainą.Oby to nastąpiło jak najszybciej!
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje A4 do Tarnowa cz. I