Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A4 do Tarnowa cz. IV

Między Szarowem a Tarnowem w Stanisławicach wybudowano estakadę o  konstrukcji skrzynkowej, sprężonej. Estakada powstała nad linią kolejową Kraków-Medyka i dwiema drogami powiatowymi. Ten obiekt inżynierski liczący 647,3 m jest najdłuższym w Małopolsce i jednym z największych w kraju. Do budowy konstrukcji użyto ponad 4300 t stali zbrojeniowej i około 25 tys. m3 betonu.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje A4 do Tarnowa cz. IV