Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A4 do Tarnowa cz. V

Przy autostradzie A4 na odcinku Szarów – Tarnów zaplanowano budowę sześciu Miejsc Obsługi Pasażerów, które znajdują się przed węzłem Bochnia, za węzłem Brzesko i przed węzłem Krzyż. Dwa  MOP-y przed węzłem Bochnia łączy kładka dla pieszych. Z obiektu mogą korzystać także osoby niepełnosprawne. Miejsca Obsługi Podróżnych będą w pełni zagospodarowane dopiero za jakiś czas, kładka dla pieszych już teraz umożliwia „spotkanie na trasie” osób podróżujących w przeciwnych kierunkach.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje A4 do Tarnowa cz. V