Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A4 do Tarnowa cz. VI

Od Szarowa do Tarnowa są cztery węzły: Bochnia, Brzesko, Wierzchosławice i Krzyż. Powstaje 66 obiektów inżynierskich. Wybudowano nowy most przez Dunajec o całkowitej długości 628,5 m. Podpory przęsła głównego zaprojektowano poza korytem rzeki. Most ma konstrukcję belkową o przekroju skrzynkowym. Przejazd przez Dunajec odbywa się po dwóch jezdniach autostrady A4. Budowa niemal 57 kilometrów A4 od węzła Szarów do węzła Krzyż zostanie w pełni zakończona na wiosnę przyszłego roku. W ostatnich tygodniach przed oddaniem drogi do użytku między innymi umacniano skarpy, malowano obiekty inżynierskie, układano masy bitumiczne i montowano oznakowanie.

Komentarze  

 
Guest
0 #1 Guest 2012-12-31 07:41
Autostrada fajna i cieszy mnie to. Problem jest z tym że przez te ekrany jedzie się strasznie nudno. Jest jak w tunelu. Spać się chce za kierownicą przez ten monotonny widok...
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje A4 do Tarnowa cz. VI