Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Remont ulicy Mogilskiej w Krakowie- nowa organizacja komunikacji w praktyce

Ruch wokół i na ulicy Mogilskiej, gdzie od 1 lutego trwa remont, odbywa się płynnie. Kierowcy starają się omijać ulicę, wybierając głównie trasy alternatywne. Po zawężonej ulicy Mogilskiej kursują autobusy zastępcze. Po remontowanej Mogilskiej kursują autobusy zastępcze. celem inwestycji jest głównie modernizacja torowiska. Dzięki temu przejazd komunikacją szynową do Nowej Huty ma być szybszy i sprawniejszy, a całą trasą ma kierować system sterowania ruchem z priorytetem dla tramwaju. Na całym odcinku ma być wyremontowana nawierzchnia jezdni, poprowadzone ścieżki rowerowe, odnowione chodniki i unowocześniona sygnalizacja świetlna. Całkowita wartość remontu ma wynieść 143 mln zł.


Więcej informacji znajdziesz tutaj:
http://zikit.krakow.pl/aktualnosci/4797-kmk-w-trakcie-remontu-torowiska-w-ul-mogilskiej-i-al-jana-pawa-ii

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Remont ulicy Mogilskiej w Krakowie- nowa organizacja komunikacji w praktyce