Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowe ścieżki rowerowe w Krakowie - przetargi i plany

Rozpisano przetarg na budowę drogi dla rowerów i pieszych wzdłuż ulic Wadowickiej i Zakopiańskiej. Trasa licząca prawie 2 kilometry będzie biegła po zachodniej stronie tych ulic. W ramach projektu ma zostać przebudowany istniejący po zachodniej stronie tych arterii chodnik i dostosowany do potrzeb rowerzystów i pieszych. Inwestycja ma zostać wykonana do jesieni tego roku. W tym roku w Krakowie na zadanie „Budowa ścieżek rowerowych" zaplanowano kwotę ponad 4,5 mln zł. Za tę kwotę ma powstać blisko 7 km ścieżek dla jednośladów, m.in. wzdłuż ulic Wadowickiej, Zakopiańskiej, Wielickiej oraz alei Pokoju, Bora Komorowskiego, Andersa.

Źródło: ZIKiT Kraków

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Nowe ścieżki rowerowe w Krakowie - przetargi i plany