Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kładka w Pcimiu

Kładka w PcimiuTrzyprzęsłowa kładka dla przez rzekę Rabę w Pcimiu. Za kilka tygodni będą mogli z niej korzystać piesi i rowerzyści. Obiekt ma ponad sto dwadzieścia metrów długości. Przyczółki i filary są żelbetowe, a pomost zespolony, żelbetowy z dźwigarami stalowymi. Inwestycja jest efektem współpracy GDDKiA z gminą Pcim i stanowi uzupełnienie funkcjonalne węzła Pcim w ciągu nowej Zakopianki.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież