Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kraków. Trasa Wolbromska ze znakiem zapytania?


Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie zawiesił starania o wydanie tzw. pozwolenia środowiskowego dla projektu budowy Trasy Wolbromskiej oraz torowiska tramwajowego z Krowodrzy Górki do Górki Narodowej. ZIKiT chciał jeszcze tej jesieni ogłosić przetarg, który wyłoniłby  firmę przygotującą projekt techniczny inwestycji. Budowa miała by się rozpocząć w przyszłym roku. Projektowana i konsultowana droga dwupasmowa wraz z torowiskiem miała kosztować prawie 200 mln zł. Ale rozwiązanie to nie zyskało akceptacji mieszkańców biorących udział w konsultacjach i pojawił się problem. Co więc dalej?

Komentarze  

 
profile
0 #1 profile 2018-10-31 17:45
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Kraków. Trasa Wolbromska ze znakiem zapytania?