Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kraków. Trasa Wolbromska ze znakiem zapytania?


Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie zawiesił starania o wydanie tzw. pozwolenia środowiskowego dla projektu budowy Trasy Wolbromskiej oraz torowiska tramwajowego z Krowodrzy Górki do Górki Narodowej. ZIKiT chciał jeszcze tej jesieni ogłosić przetarg, który wyłoniłby  firmę przygotującą projekt techniczny inwestycji. Budowa miała by się rozpocząć w przyszłym roku. Projektowana i konsultowana droga dwupasmowa wraz z torowiskiem miała kosztować prawie 200 mln zł. Ale rozwiązanie to nie zyskało akceptacji mieszkańców biorących udział w konsultacjach i pojawił się problem. Co więc dalej?

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Kraków. Trasa Wolbromska ze znakiem zapytania?