Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Od Radzikowskiego do Modlnicy

Od Radzikowskiego do ModlnicyO tempie robót ziemnych na budowie DK 94 świadczy choćby codzienna obecność prawie siedemdziesięciu samochodów ciężarowych, w tym wozideł o ładowności 35 ton. Powstaje dwujezdniowa dwupasowa droga łącząca Węzeł Radzikowskiego z drogą Kraków-Olkusz. Jednocześnie wybudowanych zostanie 18 odcinków dróg dojazdowych i wiele obiektów mostowych.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2009-09-24 13:17
A co z estakadą nad Lerroy-Merlin?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2009-09-28 08:14
estakada również zostanie wybudowana-są już wykonane fundamenty palowe pod słupy i przyczółek.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Od Radzikowskiego do Modlnicy