Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

S7 zgodnie z planem

S7 zgodnie z planemPowstaje nowy dwujezdniowy odcinek Skarżysko – Występa, część drogi ekspresowej nr 7 Warszawa – Kielce – Kraków. Od Skarżyska w stronę Kielc nowa droga będzie przebiegać po obecnym śladzie. Dalej poprowadzona będzie na zachód od obecnej drogi nr 7 i stanie się obwodnicą Suchedniowa, Ostojowa, Łącznej i Występy.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje S7 zgodnie z planem