Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

A4 Kraków-Szarów otwarta

A4 Kraków-Szarów otwartaPrawie 20 kilometrów autostrady A4 od Węzła Wielickiego do Węzła Szarów udostępniono dziś kierowcom. Oto krótka relacja z pierwszych godzin po otwarciu A4 między Krakowem i Szarowem.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2009-10-29 17:55
Tak się zastanawiam ale proszę mnie poprawić jeżeli się mylę od 0:16 - do 0:19 sekundy filmu znajduje się państwa pojazd (ek-kom) który stoi na światłach awaryjnych a gdzie trójkąt? Państwo nie są pojazdem służby drogowej więc na jakiej podstawie parkowali państwo na autostradzie – przecież prasa nie jest pojazdem uprzywilejowany m (widać, że postój był związany z produkcją filmu). Jak to ma się do dobrych praktyk – wzór jako przykład ale chyba nie do naśladowania.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Alina Duda
0 #2 Alina Duda 2009-10-30 09:37
Bardzo dziękuję za baczne oglądanie materiału. 8) Trójkąt był ustawiony we właściwej odległości – prawie sto metrów za pojazdem. Stąd jego brak w kadrze.
Alina Duda
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #3 Gość 2009-11-02 11:39
Pytanie brzmiało: "Państwo nie są pojazdem służby drogowej więc na jakiej podstawie parkowali państwo na autostradzie – przecież prasa nie jest pojazdem uprzywilejowany m"

Znając "media" - odpowiedzi nigdy się nie doczekamy ;-)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Alina Duda
0 #4 Alina Duda 2009-11-02 16:23
Zapewniam, że musiałam zatrzymać samochód, a powodem nie były zdjęcia filmowe.
Alina Duda
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #5 Gość 2010-03-02 22:39
Witam.
Przez przypadek trafiłem na ten portal i te filmiki mnie rozłożyły (pozytywnie) na łopatki :-)
Wreszcie jakiś portal gdzie można się sporo dowiedzieć i przede wszystkim zobaczyć !!
Ale jak to My Polacy, zawsze się trafi jakiś malkontent, któremu coś (jak ten postój w filmiku) będzie przeszkadzać... żenada jednym słowem...
Pozdrawiam i powodzenia :-)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje A4 Kraków-Szarów otwarta