Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wolniej, pewniej, bezpieczniej

Kilkanaście minut jazdy po bardzo ładnej drodze, z ładnymi poboczami - mówił podczas konferencji prasowej Marek Flasiński, marszałek lubelski o odcinku drogi wojewódzkiej będącej częścią powstającego „Miasteczka holenderskiego”. W spotkaniu z dziennikarzami, którego gospodarzem był Janusz Grobel, prezydent Puław, uczestniczyli dyrektorzy zarządów dróg, eksperci, policjanci. Projekt uspokojenia ruchu drogowego przedstawili jego autorzy z Biura Ekspertyz i Projektów Budownictwa Komunikacyjnego „EKKOM” Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Wolniej, pewniej, bezpieczniej