Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zaprojektuj i zbuduj

Zaprojektuj i zbudujTrwa rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 715 – Brzeziny- Koluszki-Niewiadów. Inwestycja była konieczna ze względu na zły stan drogi i jej obciążenie ruchem, generowanym także przez hutę szkła Euroglass. To pierwszy projekt, który realizowany jest w systemie „zaprojektuj i zbuduj” przez ZDW w Łodzi.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Zaprojektuj i zbuduj