Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Węzeł Bieżanów i S7

Węzeł BieżanówWykonano już niemal 90% robót na Węźle Bieżanów. Obiekt ma być połączeniem z południową obwodnicą Krakowa w ciągu autostrady A4. Zaawansowane są prace na dwujezdniowej estakadzie. Prawie trzykilometrowy odcinek od Węzła Bieżanów do Węzła Rybitwy to początek Trasy Nowohuckiej – wschodniej obwodnicy miasta.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Węzeł Bieżanów i S7