Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Holenderskie bezpieczeństwo po polsku cz. II

Holenderskie bezpieczeństwo po W Puławach oddano do użytku „Miasteczko holenderskie". Wyniesione powierzchnie skrzyżowań, środkowy pas brukowany w osi drogi wojewódzkiej, bramy wjazdowe oraz nowe rodzaje progów zwalniających to tylko część zastosowanych rozwiązań. Ich adaptacji do polskich realiów dokonało Biuro Ekspertyz i Projektów Budownictwa Komunikacyjnego „EKKOM”.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2009-12-21 17:32
Skoro to Holandia, to gdzie ścieżki rowerowe? rowerzysta ma jechać w środku, pomiędzy dwoma pasami aut, tak jak na Waszym filmie???
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Holenderskie bezpieczeństwo po polsku cz. II